(Галерија) Стотици фанови ги пречекаа фудбалерите на скопскиот аеродром


Македонските репрезентативци денеска околу 14 часот, од Амстердам слетаа на скопскиот аеродром. Таму ги пречекаа стотина фанови, кои се сликаа со нив, земаа ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Македонската експедиција која изминатите десетина дена учествуваше на Европското фудбалско првенство се попладнево со чартер-лет се врати во Скопје. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Авионот со фудбалската репрезентација на Македонија пред нешто повеќе од еден час слета на скопскиот аеродром, а спортските херои беа пречекани навивачите. 22 ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Неколку десетици луѓе организираа пречек за да им се заблагодарат за историскиот настап...  Со три порази од три натпревари, нашата селекција ја заврши својата ...
| | веќе видена | слични

Останато

Денешната одлука на судот за 27 април е темпирана и планирана прeсуда која има за цел да создава страв кај политичките непријатели на Зоран Заев и целосно ја ...
сите 142 | | | веќе видена

Поранешниот политичар и сараевски професор Златко Лагумџија, го критикуваше Претседателството на Босна и Херцеговина затоа што не ја вклучило државата во ...
сите 522 | | | веќе видена

Градоначалникот на Кочани Николчо Илијев ноќва изјави дека пожарот околу градот е под контрола, но остануваат да дежураат цела ноќ заедно со противпожарните ...
сите 209 | | | веќе видена

Голем удел во бројот на новозаразени периодов се патниците кои доаѓаат од странство, а дали тие се носители на Делта-варијантата се утврдува дополнително, ...
сите 255 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Галерија) Стотици фанови ги пречекаа фудбалерите на скопскиот аеродром

Од:
До кого (е-маил):
Порака: