Џастин и Хејли Бибер со раскопчана кошула и разголен стомак во официјална посета на францускиот претседател Макрон

 Џастин и Хејли Бибер беа во официјална посета на францускиот претседател Емануел Макрон, но по сè изгледа воопшто не воделе грижа за кодексот на облекување ...
| | веќе видена | слични

Вчера на улиците на Париз владееше музика, а бројни концерти се одржаа во дворот на Елисејската палата, официјалната резиденција на францускиот претседател. ...
| | веќе видена | слични

Француската прва дама направила моден „исклучок“ во Париз, па привлекла големо внимание, а луѓето велат дека изгледа навистина помладо. На 21 јуни се ...
| | веќе видена | слични

Позната по својот беспрекорно елегантен стил, Кејт Мидлтон секогаш избира фустани и палта универзален крој за јавни должности. Сепак, понекогаш изненадува со ...
| | веќе видена | слични

39-годишната војвотка од Кембриџ се појави на настан во Природонаучниот музеј со лежерен изглед: блејзер во нијанса на лосос, тексас и вегански патики. View ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Пејачот сподели фотографија со Макрон и неговата сопруга на Инстаграм, но многу фанови му напишаа дека не им се допаднала облеката што ја носеле за таа ...
| | веќе видена | слични

Познатата двојка Хејли и Џастин Бибер вчера имаа средба со францускиот претседател и првата дама, Емануел и Брижит Макрон. Многумина беа изненадени од ...
| | веќе видена | слични

Останато

Анкетната комисија за утврдување на Политичката одговорност на Министерот за здравство Венко Филипче за тетовската трагедија најверојатно ќе почека подобри ...
сите 537 | | | веќе видена

Шест пратенички од Авганистан, заедно со членовите на нивните семејства, денеска преку Тбилис пристигнаа во Атина, а не седум како што првично беше соопштено ...
сите 81 | | | веќе видена

Приведениот напаѓач на универзитетот во Русија, Тимур Бекмансуров објавил долго, детално објаснување за неговата подготовка за нападот, во кое тој тврди дека ...
сите 64 | | | веќе видена

Колку и да се обидуваат да си ја префрлаат вината меѓу себе, СДСМ и ДУИ се најповиканите на одговорност во случајот со катастрофалниот пожар во тетовската ...
сите 292 | | | веќе видена

ЌЕ СЕ КОНФИСКУВА ИМОТ АКО НЕМА ДОКАЗ ЗА ПОТЕКЛО Сите кои нема да можат да го докажат потеклото на имот во вредност над 30 илјади евра стекнат претходната ...
сите 35 | | | веќе видена

Според британските и американските експерти, најмладата популација, односно децата на возраст од 12 до 15 години се главсните носители на корона ворусот во ...
сите 332 | | | веќе видена

181 земја со која Македонија потпиша комунике за воспоставување дипломатски односи е Република Филипини. Министерот Бујар Османи заедно со Теодоро Л. Локсин ги ...
сите 106 | | | веќе видена

Синоќа околу 21.40 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„1737“ во центарот на Скопје настанал пожар во напуштена куќа, соопштија од МВР. Од екипи на ...
сите 111 | | | веќе видена

Бугарија продолжува да биде под силен европски притисок да се откаже од своето вето на преговорите за членство на Македонија во ЕУ, изјави бугарската ...
сите 289 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Џастин и Хејли Бибер со раскопчана кошула и разголен стомак во официјална посета на францускиот претседател Макрон

Од:
До кого (е-маил):
Порака: