„Натрапничката“ на Белгија-Финска рекламираше криптовалута


Мечот Белгија-Финска на „Крестовскиј“ во Санкт Петерсбург накратко беше прекинат кога една девојка успеа да избега на обезбедувањето и да истрча на теренот, со ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Селекцијата на Данска во четвртфиналето на ЕУРО 2020 ќе се судри со Чешка, а голем придонес за стигнувањето во оваа фаза на Данците има играчот на Аталанта, ...
| | веќе видена | слични

Дански навивач е хит на ЕВРО 2020. Тој нема проблем да се справи со ситуации кога секој се потпира на неговите способности. На Европското првенство имавме ...
| | веќе видена | слични

Додека данските фудбалери ја разбиваа Русија во третото коло на мечот во Копенхаген, еден дански навивач имаше херојски потег на трибините поради што стана ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Синоќа Белгија ја победи Финска со 2-0 во последното коло од групната фаза на Европското првенство. Белгијците на тој начин ја завршија работата во групната ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

ВМРО-ДПМНЕ и вечерва, како што беше случај и во претходните неколку денови, продолжува да шири невистини за работењето на полицијата. Пласираат конструкции и ...
сите 214 | | | веќе видена

Досега во САД биле тестирани позитивни 1,9 милиони деца на возраст од 5 до 11 години, 8.300 биле хоспитализирани, а една третина од нив починале Независното ...
сите 833 | | | веќе видена

„Денес имаше пожар кај старите бараки на Основен Суд Скопје 1 и благодарение на брзата и навремена интервенција на противпожарната бригада, на нашите херои, се ...
сите 75 | | | веќе видена

Кандидатот за градоначалник на Гевгелија од ВМРО-ДПМНЕ, Андон Сарамандов, им се заблагодари на граѓаните за огромната поддршка којашто прудонесе за убедливата ...
сите 79 | | | веќе видена

Независниот кандидат за градоначалник на општина Куманово Максим Димитриевски, во денешното гостување во емисијата „Став“ на локалната ТВ Плус потенцираше дека ...
сите 163 | | | веќе видена

Анкетите играат важна улога во изборните процеси, па така беше и на овие локални избори. Една работа како да станува пракса која не се поправа. Обично анкетите ...
сите 120 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Натрапничката“ на Белгија-Финска рекламираше криптовалута

Од:
До кого (е-маил):
Порака: