Девојка влезе на терен, го прекина мечот Белгија – Финска и ја постигна целта (Фото)

На синоќешниот меч од ЕВРО 2020 помеѓу Финска и Белгија, кој се играше во Санкт Петербург, една млада девојка влезе на теренот и на кратко го прекина ...
| | веќе видена | слични

Пред неколку дена на натпреварот помеѓу Белгија и Финска на теренот „упадна“ една преубава девојка, а многумина веднаш ше потсетија на настанот од 2019та ...
| | веќе видена | слични

Синоќа Белгија ја победи Финска со 2-0 во последното коло од групната фаза на Европското првенство. Белгијците на тој начин ја завршија работата во групната ...
| | веќе видена | слични

Една девојка истрча на теренот на натпреварот помеѓу Белгија и Финска во Санкт Петербург. Иако на почетокот не беше јасно зошто го стори тоа, медиумите полека, ...
| | веќе видена | слични

Мечот Белгија-Финска на „Крестовскиј“ во Санкт Петерсбург накратко беше прекинат кога една девојка успеа да избега на обезбедувањето и да истрча на теренот, со ...
| | веќе видена | слични

Останато

Актерот Алек Болдвин вели дека е во тажен и во шок откако на сетот на неговиот нов филм „Р’ѓа“ случајно ја уби снимателката Халина Хачинс, а го рани режисерот ...
сите 109 | | | веќе видена

„Скопје стагнира, обвиено е во сивило и е премногу загадено. Проблемите во Скопје можат да се решат со ефикасни и брзи решенија. За реализација на проектите од ...
сите 334 | | | веќе видена

Оставката на Ванчо Ѓорѓиев од функцијата член на македонскиот дел од македонско-бугарската комисијата за историски прашања е скандал сам по себе. Комисијата е ...
сите 196 | | | веќе видена

Владина делегација составена од Роберт Алаѓозовски, национален координатор за интеркултурализам, едно општество, развој на културата и меѓуресорска соработка и ...
сите 138 | | | веќе видена

Европската комисија во најновиот извештај за напредокот на Северна Македонија нотира дека земјата е делумно подготвена во делот на слободното движење на ...
сите 211 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска по повод 23-ти Октомври – Денот на Македонската револуционерна борба пред охриѓани потенцираше дека новата ...
сите 153 | | | веќе видена

Во вечерашното обраќање во Охрид, кандидатот за градоначалник за општина Охрид, Кирил Пецаков, истакна дека ќе работи за охриѓани, за нова иднина и подобар ...
сите 502 | | | веќе видена

Избрани се градоначалници во 32 општини, а според конечните резултати 21 градоначалник има ВМРО-ДПМНЕ, девет уште во првиот круг ги доби СДСМ, а два се на ДУИ. ...
сите 340 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Девојка влезе на терен, го прекина мечот Белгија – Финска и ја постигна целта (Фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: