Ужас во Шпанија: Тинејџер ја силувал својата мајка- тврди дека не се сеќава на ништо

Тинејџер од Шпанија е уапсен под сомнение дека сексуално ја злоупотребил својата мајка додека биле на одмор во Гран Канарија. 16-годишното момче е префрлено во ...
| | веќе видена | слични

Грчката полиција денес уапсила свештеникот под сомнение дека чувал и дистрибуирал детска порнографија. Апсењето се случило откако две сестри од Агринион во ...
| | веќе видена | слични

Останато

На четири дена до завршувањето на кампањата пред вториот круг на локалните избори, учесниците во изборниот процес ги продолжуваат активностите, презентирајќи ...
сите 222 | | | веќе видена

 24-годишната Хана, задолжена за оружјето на Алек Болдвин, одлетала во својот дом во Аризона, по фаталната незгода. Таа одбила да зборува за настанот. ...
сите 158 | | | веќе видена

Во следната година Македонија треба особено да ја подобри интерсекторската координација и да ги зголеми финансиските ресурси за намалување на аеро-загадувањето ...
сите 344 | | | веќе видена

Пред Петре Шилегов да повика на дуел го повикав да се извини за сите навреди, но тој не се одважи да се извини. Кога ќе се извини уште истиот ден ќе имаме ...
сите 233 | | | веќе видена

По вакцината на Фајзер/БиоНТек, Европската агенција за лекови (ЕМА) објави дека ја одобрува и вакцината на компанијата Модерна како бустер доза, која ќе се ...
сите 511 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ужас во Шпанија: Тинејџер ја силувал својата мајка- тврди дека не се сеќава на ништо

Од:
До кого (е-маил):
Порака: