ВМРО-ДПМНЕ вели дека Шилегов ќе изгуби против секој кандидат, бил бетер од Барон Минхаузен

„И Барон Минхаузен е подобар од Шилегов, тој ќе изгуби без разлика кој му е противкандидат“, порача денеска опозициската ВМРО-ДПМНЕ, која го обвини ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Пасоши, регистарски таблички и лични карти нема, освен за блиските на власта. Владата на Заев не ја извршува ниту основната функција на државата, а тоа е ...
| | веќе видена | слични
9 копии

Врските за вакцинирање главна карта за вакцините на Филипче кои доцнат. Граѓани чекаат со недели за да дојдат на ред, а други добиваат вакцини преку ред. ...
| | веќе видена | слични
8 копии
9 копии

Концептот „Македонија за сите луѓе“ е за крај на криминалот на Вице, Трајче и Зоки. 4 години ова фамилијарна тројка ја пустоши Македонија, криминалот, ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Денес пратениците Жаклина Пешевска, Јадранка Поцкова и Здравко Трајанов остварија средба со граѓаните. На средбите беше посочено дека освен националното ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Концептот „Македонија за сите луѓе" значи пораз на криминалот на СДСМ. 4 години со Македонија управува Заев и луѓето околу него. Тие ги поделија граѓаните на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Концептот “Македонија за сите луѓе” значи пораз на криминалот на СДСМ, ова денеска преку соопштение до јавноста го истакнуваат од ВМРО-ДПМНЕ. „Четири години со ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Пливачот Филип Дерковски, вториот македонски претставник на Олимписките игри, денеска го одржа својот настап во базенот во Аква центарот во Токио. Тој се ...
сите 166 | | | веќе видена

Независно каква ќе биде одлуката на Комитетот за Светско наследство при Организацијата на ОН за образование, наука и култура за статусот на Охридскиот регион ...
сите 101 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВМРО-ДПМНЕ вели дека Шилегов ќе изгуби против секој кандидат, бил бетер од Барон Минхаузен

Од:
До кого (е-маил):
Порака: