Каква опрема имате во колата? Се казнува за затемнети стакла, звучници...


Во периодот од 14.06 до 20.06.2021 Министерството за внатрешни работи спроведе акциска контрола на територијата на Република Северна Македонија по однос на ...
| | веќе видена | слични
5 копии
5 копии
4 копии
3 копии
6 копии

Во периодот од 21.06 до 27.06.2021 Министерството за внатрешни работи спроведе акциска контрола на територијата на Република Македонија за санкционирање на ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Спроведените контроли на сообраќајната полиција на патиштата во Дебарско потврдиле дека возачите сакале да возат побрзо од дозволеното, во населено, но повеќе ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Политиката не може да се меша со историјата, ниту нешто да смени. За да се гради пријателство и добри односи, треба да се изгради и пријателски амбиент. Ако ...
сите 121 | | | веќе видена

Мене ми се потребни влезните информации од извештајот, за да можам мирно да спијам и слободно да ја донесам и оправдам одлуката, без разлика дали е оставка и ...
сите 294 | | | веќе видена

Приведениот напаѓач на универзитетот во Русија, Тимур Бекмансуров објавил долго, детално објаснување за неговата подготовка за нападот, во кое тој тврди дека ...
сите 64 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи, Бујар Османи за време на посетата на Њујорк во рамките на неговото учество на 76 заседание на Генералното Собрание, го посети ...
сите 141 | | | веќе видена

Разбираме дека е уплашен, дека го чека казната од граѓаните, но по дебаклот што му се случи на ТВ дуелот, на Мицкоски не му се доволни ниту 10 интервјуа за да ...
сите 243 | | | веќе видена

Верувам дека преку дијалог и разговор заедно, можеме да бидеме повеќе од помош, отколку како во минатото пред 10-15 години, кога лидерите беа поодалечени. ...
сите 125 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Каква опрема имате во колата? Се казнува за затемнети стакла, звучници...

Од:
До кого (е-маил):
Порака: