Стоилковски: Заев да не помислува да игра со идентитетот, наместо деманти да го покаже предлогот

Ова е видео колаж од изјави во однос на Македонија и Бугарија, којшто завршува со она коешто стигна од Бугарија како информација испратена од како што велат од ...
| | веќе видена | слични

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ Наум Стоилковски преку статус на Фејсбук пишува дека градоначалникот на Скопје Петре Шилегов наместо да се кара со новинарските екипи ...
| | веќе видена | слични

Дејан Митески од ВМРО-ДПМНЕ Аеродром преку статус на Фејсбук открива нови серија криминали на градоначалникот Златко Марин. -Нова серија на криминалите на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

МОН го објави, па го сокри изборот на ментори во училиштата. За тоа има неколку причини, но најголемата е тоа што токму во училиште во Карпош е избран токму ...
| | веќе видена | слични
3 копии

МОН го објави, па го сокри изборот на ментори во училиштатa, коментира на својот Фејсбук профил портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ Наум Стоилковски. -За тоа има неколку ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Дејан Митевски од ВМРО-ДПМНЕ преку статус на Фејсбук пишува дека 2020 година одамна минала, но лагите на Златко Марин останаа. -2020 година одамна помина, а ...
| | веќе видена | слични

Со ваква остра порака излегоа премиерите на Македонија и Албанија, Зоран Заев и Еди Рама, во заедничката изјава по вчерашниот неуспех на европските министри да ...
| | веќе видена | слични

Сега кој лаже? Нели немало предлог? Владата "демантираше" и нарекуваше "штетни" информациите дека имало конкретен предлог, денеска Заев го пренесуваат дека ...
| | веќе видена | слични

Премиерот Зоран Заев на заедничката прес-конференција со албанскиот премиер, Еди Рама, упати критики кон ЕУ, затоа што не успеала да ја спречи блокадата од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Каква ни е државата, такво ни е и судството. Државата обезличена, со сменето име преку два политички потписи, без напредок во ниту еден сектор, сиромашна, ...
сите 145 | | | веќе видена

Лидерот на најголемата албанска опозициска партија, Демократската партија (ПД), Љуљзим Баша реагираше во врска со средбата во Скопје на македонскиот премиер ...
сите 453 | | | веќе видена

Австриските власти разбија мрежа на трговци со дрога во која учествувале лица од Албанија и Косово. Запленети биле наркотици, пари и автомобили, јавуваат ...
сите 106 | | | веќе видена

Криминалот и корупцијата почнуваат и завршуваат со Зоран Заев и СДСМ во Република Македонија.Извештајот на Стејт Департментот е потврда за криминалот на Заев и ...
сите 219 | | | веќе видена

ИНИЦИЈАТИВАТА „ОТВОРЕН БАЛКАН“ ЌЕ ДОНЕСЕ БЕНЕФИТ ЗА ТРИТЕ ЗЕМЈИ Претседателот на Србија Вучиќ додаде дека со ова се докажува дека Србија, Македонија и Албанија ...
сите 122 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Стоилковски: Заев да не помислува да игра со идентитетот, наместо деманти да го покаже предлогот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: