Остри мерки за тенисерите пред почетокот на Вимблдон

2 копии

Пандемијата создаде страв од банкрот, па за многумина купувањето стан е ризично Од агенциите за недвижности потврдуваат дека е тренд младите луѓе да живеат под ...
| | веќе видена | слични
3 копии

„Mandarin Oriental, Doha“ е хотел со пет ѕвезди кој ги отвори своите врати за патниците од целиот свет. Сместен во срцето на Доха, хотелот нуди можност за ...
| | веќе видена | слични

Останато

Двајцата македонски фудбалери, Езѓан Алиоски и Кире Ристевски, заедно со голманот Столе Димитриевски, синоќа на арената „Тоше Проески“ во Скопје, го одбележаа ...
сите 284 | | | веќе видена

Од ВМРО-ДПМНЕ велат дека време е да создадеме нова иднина, а Македонија има неопходно потреба од промени, проекти и победи. Народот, тивкото мнозинство на оваа ...
сите 437 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска ја предводеше владината делегација и заедно со вицепремиерот задолжен за економски прашања Фатмир Битиќи, со министерката за труд ...
сите 131 | | | веќе видена

Аријан Адеми за среќа не е сериозно повреден, а ќе го пропушти само дуелот со Риека и евентуално со Рапид Виена во Европа Лигата. Тоа би значело дека моторот ...
сите 48 | | | веќе видена

Сенко Велинов за Тони Михајловски. Тони Михајловски за Куманово. Куманово за Слобода, Култура, Економија, Спорт, Безбедност, Екологија, Победи, Промени, ...
сите 37 | | | веќе видена

Доколку поради обврски имате потреба од патување денеска , имајте на ум дека коловозите се влажни и треба да возите повнимателно. Засега, сообракајот се одвива ...
сите 73 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Остри мерки за тенисерите пред почетокот на Вимблдон

Од:
До кого (е-маил):
Порака: