По одличната игра против Турција: Шаќири од вечерва во избрано друштво


Еден играч ќе има дополнителна причина да слави вечерва покрај тоа што ќе ја прослави победата на неговиот тим во 3. коло од групата А на Европскиот шампионат. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Кристијано Роналдо беше видно разочаран и фрустиран по вчерашниот пораз од Белгија во осминафиналето на континенталниот собир, а фактот што нема да може да ја ...
| | веќе видена | слични

Само три месеци по скандалозниот чин на белградска „Маракана“, кога Роналдо ја фрли капитенската лента по настапот против Србија, синоќа по елиминацијата на ...
| | веќе видена | слични

Кристијано Роналдо беше многу разочаран по вчерашниот пораз од Белгија кој значеше елиминација од Европското првенство.Со оглед на годините, Роналдо можеби го ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Кристијано Роналдо и Португалија нема да можат да ја одбранат титулата европски шампион, Белгија ги запре на тој пат откако синоќа победи со минимален резултат ...
| | веќе видена | слични

Фудбалската репрезентација на Белгија се пласираше во четвртфиналето на Европското првенство, откако синоќа во Севиља го совлада бранителот на титулата ...
| | веќе видена | слични
3 копии

 На вчерашниот натпревар помеѓу Португалија и Белгија во првите редови седеше и Џорџина Родригез, заедно со најстариот син на Роналдо, и гласно ја даваше ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Политиката не може да се меша со историјата, ниту нешто да смени. За да се гради пријателство и добри односи, треба да се изгради и пријателски амбиент. Ако ...
сите 121 | | | веќе видена

Мене ми се потребни влезните информации од извештајот, за да можам мирно да спијам и слободно да ја донесам и оправдам одлуката, без разлика дали е оставка и ...
сите 295 | | | веќе видена

Приведениот напаѓач на универзитетот во Русија, Тимур Бекмансуров објавил долго, детално објаснување за неговата подготовка за нападот, во кое тој тврди дека ...
сите 64 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи, Бујар Османи за време на посетата на Њујорк во рамките на неговото учество на 76 заседание на Генералното Собрание, го посети ...
сите 141 | | | веќе видена

Разбираме дека е уплашен, дека го чека казната од граѓаните, но по дебаклот што му се случи на ТВ дуелот, на Мицкоски не му се доволни ниту 10 интервјуа за да ...
сите 243 | | | веќе видена

Верувам дека преку дијалог и разговор заедно, можеме да бидеме повеќе од помош, отколку како во минатото пред 10-15 години, кога лидерите беа поодалечени. ...
сите 125 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

По одличната игра против Турција: Шаќири од вечерва во избрано друштво

Од:
До кого (е-маил):
Порака: