Уапсен маж кој силувал 13-годишно девојче во Србија

Засега нема дополнителни информации за убиството што се случило во понеделникот, но обвинителството во Гент потврдило дека жителот на домот е во притвор. ...
| | веќе видена | слични

Грчката полиција денес уапсила свештеникот под сомнение дека чувал и дистрибуирал детска порнографија. Апсењето се случило откако две сестри од Агринион во ...
| | веќе видена | слични
6 копии
2 копии

Германската полиција го уaпси рускиот државјанин Улнур Н. под сомнение дека шпионирал во корист на руските тајни служби. – Илнур Н., кој бил доцент на еден ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Тинејџер од Шпанија е уапсен под сомнение дека сексуално ја злоупотребил својата мајка додека биле на одмор во Гран Канарија. 16-годишното момче е префрлено во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Одделот за внатрешна контрола, криминалистички истраги и професионални стандарди во МВР ги изврши потребните проверки по наводите изнесени од политичката ...
сите 241 | | | веќе видена

Денеска претседателот на СДСМ Зоран Заев беше меѓу граѓаните на Шуто Оризари каде разговараше за понудата на СДСМ и коалицијата за претстојните локални избори. ...
сите 316 | | | веќе видена

Се гледа крајот на изборната кампања. Острата реторика на партиите продолжи и по првиот изборен круг, а не изостануваат ниту пак ветувањата за подобар живот. ...
сите 232 | | | веќе видена

Андреја Стојковски, ПРЕСПА Институт во Студио 10 рече дека оставката на Ѓорѓиев од мешовитата комисија ќе влијае на ситуацијата и сомнежот ќе остане дали и во ...
сите 199 | | | веќе видена

„Денес имаше пожар кај старите бараки на Основен Суд Скопје 1 и благодарение на брзата и навремена интервенција на противпожарната бригада, на нашите херои, се ...
сите 75 | | | веќе видена

Kандидатот за градоначалник на општина Охрид од ВМРО ДПМНЕ и коалицијата Кирил Пецаков гарантира проекти за населбите Воска, Далјан, 15 Корпус и Железничка.– ...
сите 58 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Уапсен маж кој силувал 13-годишно девојче во Србија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: