Денеска и утре прскање против комарци во Скопје

12 копии

Третманот од земја е најавен за в петок и сабота, во доцните вечерни часови, а ќе го спроведе стручна екипа од Центарот за јавно здравје – Кочани. Авионското ...
| | веќе видена | слични

Останато

Германската метеоролошка служба предупредува декавикендов може да се очекуваат обилни врнежи од дожд во областите кои веќе беа погодени од големи поплави. Се ...
сите 363 | | | веќе видена

Некогаш специјален јавен обвинител, денеска затвореник - Катица Јанева е спроведена во „Идризово“на отслужување на седумгодишна затворска казна за случајот ...
сите 99 | | | веќе видена

Продолжуваме со европеизација на С. Македонија, а кога ЕУ ќе реши да ни испорача почеток на преговори, бидејќи тоа го заслужуваме, можат да ни се јават, објави ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Денеска и утре прскање против комарци во Скопје

Од:
До кого (е-маил):
Порака: