Од автомобил застрелал соселанец во Лојане

3 копии
3 копии
2 копии

На 26.06.2021 во 19,30 чaсот било пријавено дека на локалниот пат Скопје – ХЕЦ Козјак се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко моторно возило “опел“ со ...
| | веќе видена | слични
3 копии
4 копии

На локалниот пат Скопје – ХЕЦ Козјак синоќа се случила сообраќајна незгода меѓу два автомобила марка „опел“ во која повредени се седум лица, меѓу кои и двајца ...
| | веќе видена | слични

Скопјанец се здобил со тешки телесни повреди во сообраќајна несреќа на патот Скопје-Велес. „Вчера во 1:30 часот било пријавено дека на автопат “Пријателство“ ...
| | веќе видена | слични

Седум лица се повредени, од кои две се хоспиализирани со тешки повреди, во судирот кој во саботата вечерта се случил на локалниот пат кон бранта Козјак, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

ДИМИТРОВ ВЕЛИ ДЕКА НЕ МОЖЕ ДА ИМА НАПРЕДОК КОГА БУГАРИЈА УЦЕНУВА Бугарија го прекршила членот 2 од Договор за добрососедство, изјави денеска Никола Димитров, ...
сите 329 | | | веќе видена

Засега нови рестриктивни мерки или некои препораки нема да има освен тоа што сега е како критериум за влез на настани, угостителски објекти и се бара најмалку ...
сите 485 | | | веќе видена

Охрид, 24. септември 2021 (ИНПРЕС) – Две успешни интервенции забележаа попладнево пожарникарите од охридската Територијална противпожарна единица. Во едниот ...
сите 6 | | | веќе видена

Генералниот секретар на Обединетите Нации, Антонио Гутереш, предупреди на потенцијална нова студена војна помеѓу Кина и Соединетите држави и побара од земјите ...
сите 192 | | | веќе видена

Веќе неколку дена молчат институциите за случајот со скандалозниот наместен тендер во ЈП Водовод. Наместен тендер како на филм од страна на Шилегов и ...
сите 159 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Од автомобил застрелал соселанец во Лојане

Од:
До кого (е-маил):
Порака: