СДСМ: ВМРО-ДПМНЕ блокира и копира слогани


6 копии

Концептот „Македонија за сите луѓе" значи пораз на криминалот на СДСМ. 4 години со Македонија управува Заев и луѓето околу него. Тие ги поделија граѓаните на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Концептот “Македонија за сите луѓе” значи пораз на криминалот на СДСМ, ова денеска преку соопштение до јавноста го истакнуваат од ВМРО-ДПМНЕ. „Четири години со ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Додека СДСМ бара патокази, Македонија отиде во ќорсокак, а за Заеви нема ни истрага, ниту за Рекет, ниту за рекетот во РЕК Битола. Николовски, Спасовски и ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Го разбираме стравот и нервозата во СДСМ и нивните реакции на концептот Македонија за сите луѓе бидејќи Концептот Македонија за сите луѓе, значи пораз за ...
| | веќе видена | слични
14 копии

Лажни и провидни се наводните нови политики, наводниот нов концепт на ВМРО-ДПМНЕ. ВМРО-ДПМНЕ не може да се оправи ни самата, а не пак да нуди нов концепт за ...
| | веќе видена | слични
2 копии

За да нуди некаква промена Христијан Мицкоски прво мора да се промени себеси, а тоа значи прво да раскрсти со Груевски. Но тоа го нема. Мицкоски докажан ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Мрзеливиот Шилегов 3 месеци пред избори ветува проекти, а 4 години со прст нема мрднато. Шилегов ветуваше и тунел под Кале, па завршивме само со ѓубре под ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Германската метеоролошка служба предупредува декавикендов може да се очекуваат обилни врнежи од дожд во областите кои веќе беа погодени од големи поплави. Се ...
сите 272 | | | веќе видена

Некогаш специјален јавен обвинител, денеска затвореник - Катица Јанева е спроведена во „Идризово“на отслужување на седумгодишна затворска казна за случајот ...
сите 99 | | | веќе видена

Дали тоа што во моментов ДДВ-то за домаќинствата за цената на електричната енергија се намали на 5% и тоа за период до 30 јуни 2022 година, е само злажување на ...
сите 62 | | | веќе видена

Продолжуваме со европеизација на С. Македонија, а кога ЕУ ќе реши да ни испорача почеток на преговори, бидејќи тоа го заслужуваме, можат да ни се јават, објави ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СДСМ: ВМРО-ДПМНЕ блокира и копира слогани

Од:
До кого (е-маил):
Порака: