Македонски автомобилски магнати: Прва класа стил на тројцата хедонисти

Стекнале се со работа и труд, посветеност, вложувања, вистински одлуки и добри решенија. Се занимаваат со професии кои се многу доходовни насекаде во светот. ...
| | веќе видена | слични

Вчера на улиците на Париз владееше музика, а бројни концерти се одржаа во дворот на Елисејската палата, официјалната резиденција на францускиот претседател. ...
| | веќе видена | слични

Кој вели дека модната комбинација за секој ден мора да биде еднолична и здодевна? Актерката Ен Хатавеј (38) е една од холивудските ѕвезди кои не експериментира ...
| | веќе видена | слични

Француската прва дама направила моден „исклучок“ во Париз, па привлекла големо внимание, а луѓето велат дека изгледа навистина помладо. На 21 јуни се ...
| | веќе видена | слични

Позната по својот беспрекорно елегантен стил, Кејт Мидлтон секогаш избира фустани и палта универзален крој за јавни должности. Сепак, понекогаш изненадува со ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Познатата двојка Хејли и Џастин Бибер вчера имаа средба со францускиот претседател и првата дама, Емануел и Брижит Макрон. Многумина беа изненадени од ...
| | веќе видена | слични

Францускиот претседател Емануел Макрон во Елисејската палата ги пречека Џастин Бибер и неговата сопруга Хејли. Макрон не крие дека е фан на канадскиот пејач и ...
| | веќе видена | слични

 Џастин и Хејли Бибер беа во официјална посета на францускиот претседател Емануел Макрон, но по сè изгледа воопшто не воделе грижа за кодексот на облекување ...
| | веќе видена | слични

Џастин Бибер ги изненади своите 179 милиони следбеници кога на авојот инстаграм – профил објави фотографија како позира со францускиот претседател, Емануел ...
| | веќе видена | слични

Останато

- Политичар кој се плаши од својот народ треба веднаш да се спакува и да ја напушти политиката. Лидерство се покажува и во добри и во лоши моменти. ...
сите 19 | | | веќе видена

Во Италија досега со двете дози на вакцина се вакцинирани 60 проценти од граѓаните над 12 годишна возраст, а планот на власта е да постигне 80 проценти ...
сите 392 | | | веќе видена

Генералниот секретар на СДСМ, Љупчо Николовски, на изборната конференција на СДСМ Охрид, по која општинската организација доби нов претседател и ново ...
сите 155 | | | веќе видена

„Балканот повеќе не е темпирана бомба, туку симбол на пријателство, а регионалната иницијатива „Отворен Балкан" создава многу можности за подобар живот на ...
сите 291 | | | веќе видена

Во големиот шумски пожар што избувна на Пелопонез кај Патра, пет лица се повредени, а десетина куќи се изгорени, соопшти грчката цивилна заштита. Повредените ...
сите 139 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Македонски автомобилски магнати: Прва класа стил на тројцата хедонисти

Од:
До кого (е-маил):
Порака: