Трампуж: Само шест проценти од новозаразените се со делта (индиски) сој во Германија

Моето синче има 2,5 години. Од пред извесно време почна грубо да ги чеша ушите, ги влече или да се удира со рацете по главата доколку нешто се изнервира или не ...
| | веќе видена | слични

Владата не даде никакво објаснување за еколошката такса и за што ќе се потрошат средствата, одлуката се носи во момент кога се уште се чуствуваат последиците ...
| | веќе видена | слични

Останато

Граѓаните на утрешното гласање пред да го постават прстот за уредот за отпечаток, прво ќе треба да го дезинфицираат. Исто така, после секое гласање ќе треба да ...
сите 36 | | | веќе видена

Претседателот на СДСМ на денешната граѓанска трибина ‘‘Најдоброто за мојата општина ‘‘ пред арачиновци вети дека развојот на Арачиново ќе продолжи како и ...
сите 395 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска ја предводеше владината делегација и заедно со вицепремиерот задолжен за економски прашања Фатмир Битиќи, со министерката за труд ...
сите 201 | | | веќе видена

Во Хрватска, сите видови на гориво поскапеа, а дизелот ја проби границата од 11 куни (1 евро е 7,5 куни) и е најскап во последните седум години. Реагираше и ...
сите 72 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Трампуж: Само шест проценти од новозаразените се со делта (индиски) сој во Германија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: