Што се случува во оваа група: Страшен пад на Фернандеш (ВИДЕО)


Данска испиша историја на европските шампионати откако стана прва селекција што изборила пласман во нокаут-фазата откако претрпела порази на првите два ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Малкумина знаат дека Дејли Блинд имаше слична здравствена ситуација како онаа на Кристијан Ериксен. Хокланѓанецот исто како и Данецот има вграден срцев систем ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Селекцијата на Данска успеа да обезбеди билет за нокаут фазата на Европското првенство и тоа откако во завршната рунда во групната фаза убедливо ја доби Русија ...
| | веќе видена | слични

Кристиан Ериксен доживеа срцев удар за време на натпревар на ЕП, докторите му го спасија животот и сега е во стабилна состојба. Ериксен беше опериран и му беше ...
| | веќе видена | слични

Холандскиот дефанзивец, Дејли Блинд по натпреварот со Македонија говореше за ситуацијата со Кристијан Ериксен кој колабираше на првиот меч на Данска на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

- Политичар кој се плаши од својот народ треба веднаш да се спакува и да ја напушти политиката. Лидерство се покажува и во добри и во лоши моменти. ...
сите 19 | | | веќе видена

Во Италија досега со двете дози на вакцина се вакцинирани 60 проценти од граѓаните над 12 годишна возраст, а планот на власта е да постигне 80 проценти ...
сите 392 | | | веќе видена

Генералниот секретар на СДСМ, Љупчо Николовски, на изборната конференција на СДСМ Охрид, по која општинската организација доби нов претседател и ново ...
сите 155 | | | веќе видена

„Балканот повеќе не е темпирана бомба, туку симбол на пријателство, а регионалната иницијатива „Отворен Балкан" создава многу можности за подобар живот на ...
сите 291 | | | веќе видена

Во големиот шумски пожар што избувна на Пелопонез кај Патра, пет лица се повредени, а десетина куќи се изгорени, соопшти грчката цивилна заштита. Повредените ...
сите 139 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Што се случува во оваа група: Страшен пад на Фернандеш (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: