Потегот на Роналдо ја чинеше Кока-кола четири милијарди долари! (ВИДЕО)


Роналдо, Погба, денеска и Пандев. Трендот со поместувањето на шишињата на прес конференциите на Европското првенство во фудбал го почна португалскиот ...
| | веќе видена | слични

Капитенот на македонската фудбалска репрезентација, Горан Пандев, денеска, во Амстердам, на дуелот со Холандија во рамки на Европското првенство, ќе го одигра ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Поместувањата на шишенцата во текот на прес конференциите стана хит на Европското првенство, започнувајќи од Кристијано Роналдо кој ги тргна двете шишенца ...
| | веќе видена | слични

Откако Роналдо ја започна еуфоријата со Кока-колата на пресот, неколку фудбалери и селектор се надоврзаа на истата тема. И нашиот капитен го продолжи трендот ...
| | веќе видена | слични

Горан Пандев пред почетокот на вчерашната прес-конференција се пошегува не знаејќи дека се снима. Откако Кристијано Роналдо ја тргна Кока-Колата, голем број ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Според новиот изборен законик усогласен меѓу СДСМ и ВМРО-ДПМНЕ - независни советнички групи ќе треба да соберат потписи од 2 проценти од вкупниот број на ...
сите 357 | | | веќе видена

Ете, тоа е голем клуб. Баерн Минхен одвои 1,1 милиони евра како помош за настраданите во поплавите во Германија, а посебно во Баварија. Во текот на изминатите ...
сите 317 | | | веќе видена

Министерството за здравство информира, согласно податоците од Институтот за јавно здравје: Во последните 24 часа се направени 3.569 тестирања, а регистрирани ...
сите 482 | | | веќе видена

Некогаш специјален јавен обвинител, денеска затвореник - Катица Јанева е спроведена во „Идризово“на отслужување на седумгодишна затворска казна за случајот ...
сите 99 | | | веќе видена

Заменик-претседателот на Владата задолжен за европски прашања Никола Димитров денеска, на вториот ден од неформалниот состанок на министри за европски прашања, ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Потегот на Роналдо ја чинеше Кока-кола четири милијарди долари! (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: