Пандев од името на сите во нашата репрезентација му посака на Ериксен брзо закрепнување


Капитенот на македонската репрезентација, Горан Пандев преку видео порака му посака брзо закрепнување на Кристијан Ериксен. Фудбалската федерација на Данска ...
| | веќе видена | слични

Данска испиша историја на европските шампионати откако стана прва селекција што изборила пласман во нокаут-фазата откако претрпела порази на првите два ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Малкумина знаат дека Дејли Блинд имаше слична здравствена ситуација како онаа на Кристијан Ериксен. Хокланѓанецот исто како и Данецот има вграден срцев систем ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Селекцијата на Данска успеа да обезбеди билет за нокаут фазата на Европското првенство и тоа откако во завршната рунда во групната фаза убедливо ја доби Русија ...
| | веќе видена | слични

Кристиан Ериксен доживеа срцев удар за време на натпревар на ЕП, докторите му го спасија животот и сега е во стабилна состојба. Ериксен беше опериран и му беше ...
| | веќе видена | слични

Холандскиот дефанзивец, Дејли Блинд по натпреварот со Македонија говореше за ситуацијата со Кристијан Ериксен кој колабираше на првиот меч на Данска на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Денешната одлука на судот за 27 април е темпирана и планирана прeсуда која има за цел да создава страв кај политичките непријатели на Зоран Заев и целосно ја ...
сите 142 | | | веќе видена

Директорите на Поштите на Србија и Македонија, Зоран Ѓорѓевиќ и Јани Макрадули, во Белград потпишаа Протокол за деловна соработка, во рамки на иницијативата ...
сите 523 | | | веќе видена

Зголемен е бројот на повици во Службата за Итна медицинска помош во Скопје, а екипите од изутрината, досега, интервенираа кај 30 случаи. Граѓаните кои бараат ...
сите 117 | | | веќе видена

Централна свеченост по повод честувањето на Илинден во Крушево. Свеченоста започна со полагање свежо цвеќе од претседателот Стево Пендаровски и бројни ...
сите 184 | | | веќе видена

Голем удел во бројот на новозаразени периодов се патниците кои доаѓаат од странство, а дали тие се носители на Делта-варијантата се утврдува дополнително, ...
сите 254 | | | веќе видена

Николо Илијев градоначалнкот на Кочани во телефонски разговор за тв 24 изјави дека Кочани доживува страшна ситуација со пожарите и кога ќе успеат да изгаснат ...
сите 78 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пандев од името на сите во нашата репрезентација му посака на Ериксен брзо закрепнување

Од:
До кого (е-маил):
Порака: