Идеја за иновативна автоперална избрана за најдобар младински бизнис план


Иновативна автоперална која ќе понуди преку мобилна апликација да се направи нарачка за чистење на автомобил, кој вработените ќе го преземат и по чистењето ќе ...
| | веќе видена | слични

„Како држава не смееме да дозволиме уште една генерација да го започне своето средно образование во услови на крајно неквалитетна онлајн настава“, вели новиот ...
| | веќе видена | слични

Кога во 2019 година извидниците побараа младински центар, на форумите што ги организираше Општина Центар за да го чуе гласот на граѓаните, тие не можеа ниту да ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Обединети во идејата да го извлечат најдоброто од секој млад човек и да му го дадат најдоброто на општеството, претседателот Марко Михаилоски и членовите на ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Поквалитетно образование, консензус меѓу партиите за сите прашања кои ги засегаат младите, како и вклучување на секој млад човек во процесите на носење на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Поранешниот политичар и сараевски професор Златко Лагумџија, го критикуваше Претседателството на Босна и Херцеговина затоа што не ја вклучило државата во ...
сите 580 | | | веќе видена

Денешната одлука на судот за 27 април е темпирана и планирана прeсуда која има за цел да создава страв кај политичките непријатели на Зоран Заев и целосно ја ...
сите 142 | | | веќе видена

Зголемен е бројот на повици во Службата за Итна медицинска помош во Скопје, а екипите од изутрината, досега, интервенираа кај 30 случаи. Граѓаните кои бараат ...
сите 117 | | | веќе видена

Централна свеченост по повод честувањето на Илинден во Крушево. Свеченоста започна со полагање свежо цвеќе од претседателот Стево Пендаровски и бројни ...
сите 229 | | | веќе видена

Голем удел во бројот на новозаразени периодов се патниците кои доаѓаат од странство, а дали тие се носители на Делта-варијантата се утврдува дополнително, ...
сите 255 | | | веќе видена

Територијалната противпожарна единица на Град Скопје (БППЗ) објави дека денеска на територија на Град Скопје имаше 16 интервенции за краток период од 13 часот ...
сите 140 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Идеја за иновативна автоперална избрана за најдобар младински бизнис план

Од:
До кого (е-маил):
Порака: