Тешко повредени три лица откако со автомобил излетале од коловозот

2 копии

Две лица починаа, а едно е повредено во сообраќајна несреќа која се случи на експресниот пат Штип-Кочани, соопшти МВР.Вчера во 14:10 часот било пријавено дека ...
| | веќе видена | слични
4 копии

На 20.06.2021 во 14.10 часот било пријавено дека на експресниот пат Штип-Кочани, во близина на нас.„Три чешми“, се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Три лица се тешко повредени, а двајца полесно по излетување на автомобил „форд мондео“ од коловозот на магистралниот пат Штип-Радовиш. Несреќата се случила ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Берово поднесе кривична пријава против И.Р. (40) од Берово, поради постоење на основано сомнение дека сторил ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Министерството за внатрешни работи информираше дека вчера во 18.35 часот на магистралниот пат Штип – Радовиш, патничко возило „форд мондео“, со штипски ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Денешната одлука на судот за 27 април е темпирана и планирана прeсуда која има за цел да создава страв кај политичките непријатели на Зоран Заев и целосно ја ...
сите 142 | | | веќе видена

Поранешниот политичар и сараевски професор Златко Лагумџија, го критикуваше Претседателството на Босна и Херцеговина затоа што не ја вклучило државата во ...
сите 522 | | | веќе видена

Централна свеченост по повод честувањето на Илинден во Крушево. Свеченоста започна со полагање свежо цвеќе од претседателот Стево Пендаровски и бројни ...
сите 229 | | | веќе видена

Голем удел во бројот на новозаразени периодов се патниците кои доаѓаат од странство, а дали тие се носители на Делта-варијантата се утврдува дополнително, ...
сите 255 | | | веќе видена

Во пожарот што попладнево избувна на две локации во Кочани, и се доближи до станбените домови над градот во Белско Маало, има оштетени куќи, помошни објекти, ...
сите 236 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тешко повредени три лица откако со автомобил излетале од коловозот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: