Запечатен крајот на ерата на Нетанјаху

3 копии

Снимка од израелскиот министер за туризам, Јоел Развозов, како излегува од вода, ги обиколи социјалните мрежи, каде корисниците не престануваат да зборуваат за ...
| | веќе видена | слични

Израелскиот министер за туризам е новата ѕвезда на социјалните мрежи, а одговорни за тоа се - неговите стомачни! Не е често да се гледаат политичари кои се ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Видеото во кое се гледа како израелскиот министер за туризам Јоел Развозов излегува од вода го обиколи светот, а неговите мускули и понатаму се главна тема. ...
| | веќе видена | слични

Снимката од израелскиот министер за туризам, Јоел Развозов, како излегува од водата ги обиколи социјалните мрежи и не престанува да се зборува за неговите ...
| | веќе видена | слични

Не може секоја држава да се пофали со атлетски градени министри, па така во текот на викендот снимката од израелскиот министер за туризам, Јоел Развазов, ...
| | веќе видена | слични

Новиот лидер на израелската опозиција, доскорешниот премиер Бенјамин Нетанјаху и неговото семејство официјално најдоцна до 10 јули ќе треба да ја напуштат ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Лидерот на арапската политичка партија Раам, Мансур Абас, седеше покрај Нафтали Бенет, претставникот на израелската ултрадесничарска Јармина. Тоа беше глетка ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Односот на Талат Џафери со вработените во Собранието, со кој тој ги понижува, малтретира и врши мобинг им остава трајни последици врз нивното психичко здравје, ...
сите 245 | | | веќе видена

Неспособната Влада на ДУИ и СДСМ уште еднаш ја покажа својата неспособност, напиша Весна Јаневска, Претседател на Комисија за образование и наука на ВМРО-ДПМНЕ ...
сите 294 | | | веќе видена

На 18 јуни, ВМРО-ДПМНЕ ќе организира голем анти - владин протест. Извршниот комитет на партијата донесе одлука за одржување голем граѓански протест што ќе се ...
сите 133 | | | веќе видена

Бројот на луѓе кои страдаат од Ковид-19 во Северна Кореја се искачи на речиси 1,5 милиони, а експертите велат дека ќе следи катастрофа во земјата доколку не се ...
сите 250 | | | веќе видена

Денеска (17.05.2022) од страна на полициски службеници од Одделот за криминалистичка полиција, Сектор за недозволена трговија со дрога, оружје и опасни материи ...
сите 296 | | | веќе видена

Русија истрелува проектили со долг дострел врз цивилната и воената инфраструктура на Украина, бидејќи нејзината војска не може да покаже никакви значајни ...
сите 217 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Запечатен крајот на ерата на Нетанјаху

Од:
До кого (е-маил):
Порака: