Ериксен ја даде првата изјава: Нема да се предадам, но сакам да разберам што ми се случи


Кристијан Ериксен утринава ја даде првата изјава откако колабираше на теренот на мечот меѓу Данска и Финска. ЕВРО 2020 Ериксен го исплаши целиот свет, за среќа ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Данскиот селектор Каспер Хјулманд му оддаде емотивна почест на Кристијан Ериксен по вчерашната 4:1 победа над Русија со која обезбедија место во осминафиналето ...
| | веќе видена | слични

Репрезентативците на Данска како што стојат работите се созеле по шокот кој им се случи во првото коло кога на натпреварот со Финска поради срцеви проблеми ...
| | веќе видена | слични

Данскиот репрезентативец, Кристијан Ериксен имаше срцев удар за време на првата средба на неговата селекција против Финска на Европското првенство по што ...
| | веќе видена | слични

Светот и натаму е во шок од она што се случи на натпреварот меѓу Данска и Финска на ЕВРО 2020, во очекување на исходот од здравствената состојба на Кристијан ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Времето денеска ќе биде сончево и многу топло со слаб до умерен ветер претежно од западен правец. Минималната температура ќе се движи од 14 до 23, а ...
сите 383 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ имаше принципелна позиција дека важно е овие избори да бидат фер и демократски, да не ни се случува како што беше за парламентарните избори да има ...
сите 228 | | | веќе видена

Постојаниот координатор на Обединетите нации во Северна Македонија, Росана Дуџак, ја поздравува одлуката Охридскиот регион да не биде ставен на Листата светски ...
сите 158 | | | веќе видена

Вчерашната бројка на 81 новозаразени дополнително ја зголеми загриженоста, откако овој тренд е во постојан пораст неколку дена. Откако вчера на листата се ...
сите 212 | | | веќе видена

Во последните 24 часа во Македонија е потврден 81 нов заболен со коронавирус, соопшти Министерството за здравство.Направени се 5.315 тестирања, а најголем број ...
сите 271 | | | веќе видена

Борбата против криминалот и корупцијата продолжува и никој нема да биде поштеден од какви било индиции или постапки коишто се незаконски, порача премиерот, ...
сите 176 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ериксен ја даде првата изјава: Нема да се предадам, но сакам да разберам што ми се случи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: