Заев: Ние сѐ уште се загреваме за Европа, нашата најдобра игра допрва следува

2 копии

Честитки до Горан Пандев и до македонската репрезентацијата за првиот, историски гол на ЕП за Македонија, објави вечерва на Фејсбук премиерот Зоран Заев, ...
| | веќе видена | слични

Горан Пандев за македонската телевизија непосредно пред натпреварот со Холандија, се заблагодари на сите. „Благодарам до целата македонска јавност, до сите ...
| | веќе видена | слични

Пандев се прости и со медиумите попладнево пред почетокот на натпреварот Македонија – Холандија. „Да се заблагодарам на сите селектори и сите кои во мојата ...
| | веќе видена | слични

Неколку часа пред вториот натпревар на Македонската репрезентација на Европското првенство, македонските фудбалери интензивно се подготвуваат. Ова е клучен ...
| | веќе видена | слични

Останато

ОХРИД ГО ЗАДРЖА СТАТУСОТ НА УНЕСКО Министерот за животна средина и просторно планирање Насер Нуредини во своето обраќање на сесијата на Комитетот на УНЕСКО ...
сите 162 | | | веќе видена

– Почитувани помагатели и лични асистенти на лицата со оштетен вид, ова е QR кодот коj директно ве води до платформата за симнување на македонската верзија на ...
сите 111 | | | веќе видена

Силно невреме повторно ја погоди Белгија. Погодени се провинциите југоисточно од Брисел, направена е голема материјална штета. Се очекува дождот во Белгија да ...
сите 106 | | | веќе видена

Северна Македонија и понатаму ги истражува сите легални начини како поранешниот премиер Груевски да биде вратен назад, со цел да ја отслужи казната изречена од ...
сите 45 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Заев: Ние сѐ уште се загреваме за Европа, нашата најдобра игра допрва следува

Од:
До кого (е-маил):
Порака: