Сопругата на Ериксен била сигурна дека тој е мртов кога се струполил на теренот

Целиот свет со внимание ја следеше здравствената состојба на данскиот фудбалер Кристијан Ериксен, кој на натпреварот меѓу Финска и Данска на Европското ...
| | веќе видена | слични
3 копии

 „Со среќа на терен момци, фала ви за оваа неизмерна радост. Вие сте наша гордост македонска!“, напиша убавата русокоса на својот Инстаграм профил. Покрај ...
| | веќе видена | слични

Актерката Симона Живковска зборува македонски во новиот филм на Скарлет Јохансон, „Црната вдовица“. Филмот ќе има премиера на 9 јули, а Симона објави кратко ...
| | веќе видена | слични

 Која е жената што има среќа крај себе да има херој како капитенот на данската фудбалска репрезентација, кој му го спаси животот на својот соиграч Кристијан ...
| | веќе видена | слични

 Кога нејзиното момче Кристијан Ериксен колабираше на натпреварот помеѓу Данска и Финска, Сабрина мислела дека тој е мртов, а играчите се обидувале да ја ...
| | веќе видена | слични

Цeла Европа внимателно го следеше здравјето на фудбалерот Кристијан Ериксен, репрезентативец на Данска, кој одеднаш падна на мечот меѓу Финска и Данска на ...
| | веќе видена | слични

Драматичната сцена од натпревар помеѓу Данска и Финска го потресе целиот свет. Имено, во текот на фудбалскиот натпревар, данскиот фудбалер Кристијан Ериксен ...
| | веќе видена | слични

Останато

- Политичар кој се плаши од својот народ треба веднаш да се спакува и да ја напушти политиката. Лидерство се покажува и во добри и во лоши моменти. ...
сите 19 | | | веќе видена

Генералниот секретар на СДСМ, Љупчо Николовски, на изборната конференција на СДСМ Охрид, по која општинската организација доби нов претседател и ново ...
сите 155 | | | веќе видена

„Балканот повеќе не е темпирана бомба, туку симбол на пријателство, а регионалната иницијатива „Отворен Балкан" создава многу можности за подобар живот на ...
сите 291 | | | веќе видена

Во големиот шумски пожар што избувна на Пелопонез кај Патра, пет лица се повредени, а десетина куќи се изгорени, соопшти грчката цивилна заштита. Повредените ...
сите 139 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сопругата на Ериксен била сигурна дека тој е мртов кога се струполил на теренот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: