Симон Кјаер е вистински херој, бестрашно се бореше за животот на Ерксен (ФОТО)


Симон Кјаер покажа дека е вистински капитен, покажа исклучителна храброст во тешката ситуација на Кристијан Ериксен во која водеше борба за живот. ЕВРО 2020 ...
| | веќе видена | слични

Данскиот репрезентативец, Кристијан Ериксен имаше срцев удар за време на првата средба на неговата селекција против Финска на Европското првенство по што ...
| | веќе видена | слични

Светот и натаму е во шок од она што се случи на натпреварот меѓу Данска и Финска на ЕВРО 2020, во очекување на исходот од здравствената состојба на Кристијан ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Иако се чини дека се стабилизираа актуелните шест изборни единици, сепак тие се многу проблематични. Првиот проблем произлегува од нелогичната географија на ...
сите 263 | | | веќе видена

Полицијата уапси 30-годишен скопјанец кој се сомничи за кривично дело-тешка кражба. Според МВР, вчера во 07.30 часот од страна на полициски службеници од СВР ...
сите 342 | | | веќе видена

Меѓународните банди ја претворија Белгија во производствен центар за лажни цигари, лажно спакувани како водечки брендови и се продаваат без данок во соседните ...
сите 59 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Симон Кјаер е вистински херој, бестрашно се бореше за животот на Ерксен (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: