Ериксен од болница им се јавил на соиграчите и побарал да го играат натпреварот


Кристијан Ериксен не само што е во подобра состојба, туку успеал и да се слушне со своите соиграчи. ЕВРО 2020 Познатиот и еден од најрелевантните новинари, ...
| | веќе видена | слични

Данскиот репрезентативец, Кристијан Ериксен имаше срцев удар за време на првата средба на неговата селекција против Финска на Европското првенство по што ...
| | веќе видена | слични

Светот и натаму е во шок од она што се случи на натпреварот меѓу Данска и Финска на ЕВРО 2020, во очекување на исходот од здравствената состојба на Кристијан ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Откако беше пуштен од болницата во Копенхаген, Кристијан Ериксен прво што направил е посетата на соиграчите на тренинг кампот.Меѓутоа тоа го сторил без најава, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Денешната одлука на судот за 27 април е темпирана и планирана прeсуда која има за цел да создава страв кај политичките непријатели на Зоран Заев и целосно ја ...
сите 113 | | | веќе видена

Пожарот кај Кочани во текот на ноќта е локализиран и ставен под контрола, соопштија надлежните, јавува инфо.мк. На одделни места во близина на селото Тркање ...
сите 373 | | | веќе видена

FOTO: POŠTA SRBIJE / VUK BRANKOVIĆ Протоколот за деловна соработка помеѓу ЈП „Пошта на Србија“ и „Пошта на Северна Македонија“ АД во Белград го потпишаа в.д ...
сите 504 | | | веќе видена

Скопје и Тетово се градовите во кои бројот на новозаразени со коронавирусот и натаму расте. Според вчерашната статистика, од 54 новорегистирнани случаи од ...
сите 399 | | | веќе видена

Кога не можеме да одбележиме заедничка достоинствена прослава на Илинден, нарекувајќи ја циркуска церемонија, зошто им се лутиме на тие што знаат како да го ...
сите 185 | | | веќе видена

Можни се нови ограничувања на есен, но само за невакцинирани, кажа министерот за здравство Филипче, изјави декан ајдобра заштита од коронавирус и сите ...
сите 258 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ериксен од болница им се јавил на соиграчите и побарал да го играат натпреварот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: