Ангеловски: Тоа што нѐ сметаат за аутсајдери дополнително нѐ мотивира


Селекторот Игор Ангеловски вели дека сите во националниот тим имаат силни емоции во пресрет на утрешното деби на Европското првенство. ЕВРО 2020 За помалку од ...
| | веќе видена | слични

ЕКИПА во Амстердам, Роберт Спасовски (ФОТО) Низ моментите разговор на официјалната прес-конференција по соопштувањето на одлуката за негов дефинитивен крај во ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Македонскиот капитен Горан Пандев на официјалната прес-конференција пред утрешниот меч со Холандија најави дека утре ќе го одигра последниот натпревар во ...
| | веќе видена | слични

Легендарниот македонски капитен Горан Пандев, потврди дека утре против Холандија ќе го одигра својот последен меч за македонската репрезентација, заминувајќи ...
| | веќе видена | слични

Капитенот на македонската репрезентација Горан Пандев на официјалната прес-конференција во Амстердам пред утрешниот натпревар со Холандија, соопшти дека ова за ...
| | веќе видена | слични
2 копии

ЕКИПА во Амстердам, Роберт Спасовски (ФОТО) По 20 години настап во репрезентативниот дрес, Горан Пандев денеска на официјалната прес-конференција на „Јохан ...
| | веќе видена | слични

Македонската репрезентација утре против Холандија го игра завршниот натпревар на Европското првенство, натпревар кој воедно ќе биде последен за Горан Пандев во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Пожарот кои синоќа бесееше во шумата во близина на Кочани и кој зафати дел од куќите остави пустош. Откако во текот на ноќта пожарникарите и локалното ...
сите 181 | | | веќе видена

Во земјава расте бројот на заразени со Ковид-19. Во текот на вчерашниот ден се регистрирани 164 нови случаи со Ковид-19, од направени 5.276 тестирања. Последен ...
сите 583 | | | веќе видена

Се снимал како пука со пиштол, па завршил во протвор. Полицајци од СВР Куманово го лишиле од слобода И.С. од липковското село Опае, поради пукање од огнено ...
сите 342 | | | веќе видена

На партиски собири дел од членството на актуелната директорка на Инфективната клинка, Милена Стевановиќ, веќе ѝ се обраќа со „градоначалничке“, брифираат ...
сите 109 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ангеловски: Тоа што нѐ сметаат за аутсајдери дополнително нѐ мотивира

Од:
До кого (е-маил):
Порака: