(Фото) Филипче облече скинати фармерки: конечно министерот кежул во стилот

Министерот за здравство Венко Филипче речиси секогаш е облече во костум и бела кошула на прес-конференциите. Особено изминатва година, заради пандемијата и ...
| | веќе видена | слични

 Министерот Венко Филипче присуствуваше на роденденот на ќеркичката на Јасмина Василковска, жената чиј живот згасна прерано, но чии органи спасија три човечки ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Министерот за здравство Венко Филипче беше на роденденот на едногодишната Лара, ќерка на донорот на срце и бубрези која спаси три човечки животи, Јасмина ...
| | веќе видена | слични

Малата Лара вчера наполни една година, а еден од гостите на нејзиниот роденден беше министерот за здравство Венко Филипче. А Лара, иако има само една година, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Министерот за здравство, Венко Филипче, беше поканет и присуствуваше на роденден на Лара, ќерката на Јасмина Василковска, хуманата жена која неодамна почина а ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

Министерот за здравство, Венко Филипче, преку својот фејсбук профил го честиташе роденденот Лара, ќерката на Јасмина Василковска, жената донор на срце и ...
| | веќе видена | слични
4 копии
4 копии

Mинистерот за здравство, Венко Филипче денеска ги посетил пациентите на кои на 19-ти мај и на 10- ти јуни им беше трансплантирано срце од починат донор. Како ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Каква ни е државата, такво ни е и судството. Државата обезличена, со сменето име преку два политички потписи, без напредок во ниту еден сектор, сиромашна, ...
сите 145 | | | веќе видена

Не ни треба територија, ниту да кажеме дека македонскиот јазик е наш, вели српскиот претседател Александар Вучиќ. Рече дека бараат само братство и ...
сите 440 | | | веќе видена

Австриските власти разбија мрежа на трговци со дрога во која учествувале лица од Албанија и Косово. Запленети биле наркотици, пари и автомобили, јавуваат ...
сите 106 | | | веќе видена

Криминалот и корупцијата почнуваат и завршуваат со Зоран Заев и СДСМ во Република Македонија.Извештајот на Стејт Департментот е потврда за криминалот на Заев и ...
сите 219 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Фото) Филипче облече скинати фармерки: конечно министерот кежул во стилот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: