Жител на беровско Смојмирово пронајден мртов во река

5 копии

Штипските пожарникари вчера интервенирале на планината Плачковица, каде од страна на полицијата било побарано интервенција за симнување на мртво тело од дрво. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

На 12.06.2021 околу 14.00 часот на место викано „Скалата“, атар на с.Илиово, делчевско, од страна на полициски службеници од Специјалната антитерористичка ...
| | веќе видена | слични
16 копии
2 копии

Трагично заврши потрагата по исчезнатиот полицаец од Делчево откако го пронашле мртов, заглавен во завтомобилот во водите на Брегалница., Безживотното тело на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Од полицијата за МИА информираа дека 51 годишниот делчевец, инаку полициски службеник, вчера доцна попладнето бил пронајден кај спомената локација, заглавен во ...
| | веќе видена | слични
8 копии
повеќе

Останато

Претседателот на Украина, Владимир Зеленски рече дека сака јасен одговор „да“ или „не“ од американскиот претседател Џо Бајден за планот на Украина за влез во ...
сите 82 | | | веќе видена

Одлуките за додавање нови имиња на црна листа се предмет на внимателен, дисциплиниран процес, и важи само во најсериозни случаи, изјави портпаролот Нед Прајс ...
сите 307 | | | веќе видена

Иако мислевме дека сме на пат да ја победиме короната, се чини дека таа не се дава така лесно, посебно не во Русија. Имено во Санкт Петербург, каде се играат ...
сите 476 | | | веќе видена

Проф. Ангел Димитров во емисијата „Сабота 150“ за Дејан Јотов вели дека учесниците од македонската страна во Заедничката мултидисциплинарна експертска комисија ...
сите 76 | | | веќе видена

Министерството за здравство информира дека денеска пристигна нова пратка од вкупно 12.870 дози вакцини „Фајзер“ во државата. Станува збор за редовната пратка ...
сите 412 | | | веќе видена

Горан Пандев вчера го постигна првиот гол на Македонија на Европските првенства, а во исто време стана вториот највозрасен стрелец во историјата што некогаш се ...
сите 184 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Жител на беровско Смојмирово пронајден мртов во река

Од:
До кого (е-маил):
Порака: