Петгодишно дете тврди дека е реинкарнација на принцезата Дијана

2 копии

Еден татко започнал жестока дискусија на интернет откако објавил на Фејсбук дека неговиот 14-годишен син работи секој ден во популарниот ланец за брза храна ...
| | веќе видена | слични

Откако поминале децении спроведувајќи ги семејните правила како мајки и татковци, многу баби и дедовци се одлучуваат за поопуштена и позабавна улога во животот ...
| | веќе видена | слични

Кои се оние застарени родителски стереотипи кои никако да „изумрат“: шеги за тоа дека татковците се незналици, збунети и неспособни, оние кои само им помагаат ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на Украина, Владимир Зеленски рече дека сака јасен одговор „да“ или „не“ од американскиот претседател Џо Бајден за планот на Украина за влез во ...
сите 82 | | | веќе видена

Одлуките за додавање нови имиња на црна листа се предмет на внимателен, дисциплиниран процес, и важи само во најсериозни случаи, изјави портпаролот Нед Прајс ...
сите 307 | | | веќе видена

Иако мислевме дека сме на пат да ја победиме короната, се чини дека таа не се дава така лесно, посебно не во Русија. Имено во Санкт Петербург, каде се играат ...
сите 476 | | | веќе видена

Проф. Ангел Димитров во емисијата „Сабота 150“ за Дејан Јотов вели дека учесниците од македонската страна во Заедничката мултидисциплинарна експертска комисија ...
сите 76 | | | веќе видена

Министерството за здравство информира дека денеска пристигна нова пратка од вкупно 12.870 дози вакцини „Фајзер“ во државата. Станува збор за редовната пратка ...
сите 412 | | | веќе видена

Горан Пандев вчера го постигна првиот гол на Македонија на Европските првенства, а во исто време стана вториот највозрасен стрелец во историјата што некогаш се ...
сите 184 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Петгодишно дете тврди дека е реинкарнација на принцезата Дијана

Од:
До кого (е-маил):
Порака: