И македонските полицајци ќе учествуваат на ЕВРО 2020

ЕВРО 2020 ПОД БУДНОТО ОКО НА БЕЗБЕДНОСНИТЕ ОРГАНИ ОД ПОВЕЌЕ ЕВРОПСКИ ДРЖАВИ Задачата на нашите полициски службеници е заедно со полициските тимови на Романија, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Пратеничката и потпретседателка на ЛДП Моника Зајкова со апел денес во 18.00 часот сите заедно, обединети да им дадеме поддршка на македонската фудбалска ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Пред почетокот на Европското првенство во фудбал каде за прв пат ќе учествува и наша репрезентација, Министерството за внатрешни работи на Македонија во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

По повод Европското првенство во фудбал ЕУРО 2020, на кое за прв пат ќе учествува и македонската фудбалска репрезентација, Министерството за внатрешни работи ...
| | веќе видена | слични

Останато

Иако се чини дека се стабилизираа актуелните шест изборни единици, сепак тие се многу проблематични. Првиот проблем произлегува од нелогичната географија на ...
сите 263 | | | веќе видена

Доктор Никола Пановски за Локално вели дека состојба со Ковид-19 во Македонија ќе зависи од вакцинирањето против вирусот. Тој предупредува дека бројот на ...
сите 610 | | | веќе видена

Меѓународните банди ја претворија Белгија во производствен центар за лажни цигари, лажно спакувани како водечки брендови и се продаваат без данок во соседните ...
сите 59 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

И македонските полицајци ќе учествуваат на ЕВРО 2020

Од:
До кого (е-маил):
Порака: