Алба: Направивме глупост што го продадовме Суарез

2 копии

Холандскиот репрезентативец, Френки Де Јонг направи кратка анализа, резиме на неговиот досегашен престој и партии во дресот на шпанскиот великан Барселона. ...
| | веќе видена | слични

Францускиот репрезентативец Усман Дембеле се уште нема донесено одлука за својата иднина во Барселона. Дембеле пристигна во каталонскиот клуб пред четири ...
| | веќе видена | слични

Може да се нарече „Специјалност на Јувентус“ во светот на фудбалот. И тоа се рефлектира во фактот дека се доведуваат квалитетни играчи – бесплатно. Мал ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Еден Азар и во својата втора сезона во Реал Мадрид не успеа да го поправи впечатокот и големите очекувања, па веќе почнаа да се јавуваат информации за негов ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Американско-руските односи мора да бидат стабилни и предвидливи, изјави американскиот претседател Џо Бајден на прес-конференција по средбата во Женева со ...
сите 352 | | | веќе видена

Условите за одржување на меѓувладина конференција со Република Северна Македонија не се исполнети, соопшти бугарското Министерство за надворешни работи. ...
сите 778 | | | веќе видена

Горан Пандев вчера го постигна првиот гол на Македонија на Европските првенства, а во исто време стана вториот највозрасен стрелец во историјата што некогаш се ...
сите 471 | | | веќе видена

Проф. Ангел Димитров во емисијата „Сабота 150“ за Дејан Јотов вели дека учесниците од македонската страна во Заедничката мултидисциплинарна експертска комисија ...
сите 82 | | | веќе видена

Од денеска целосно се укинува полицискиот час, угостителските објекти нема да имаат ограничување во работното време, свадбите ќе може да се организираат со ...
сите 142 | | | веќе видена

Вицепремиерот задолжен за борба против корупцијата Љупчо Николовски и американската амбасадорка Кејт Брнз на денешната средба разговарале за Извршната наредба ...
сите 275 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Алба: Направивме глупост што го продадовме Суарез

Од:
До кого (е-маил):
Порака: