Стивен Сигал стана член на руска партија

Популарната Скопјанка Ивана Ангелова која има над 13 илјади следачи на социјалната мрежа Инстаграм јавно во таканаречено “Стори” ја запали својата членска ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на СДСМ на денешната граѓанска трибина ‘‘Најдоброто за мојата општина ‘‘ пред арачиновци вети дека развојот на Арачиново ќе продолжи како и ...
сите 333 | | | веќе видена

Кандидатот на ВМРО-ДПМНЕ за општина Кичево, д-р Александар Јовановски преку Фејсбук објава им се заблагодари на сите оние кои го дале гласот за него и неговиот ...
сите 244 | | | веќе видена

Резултатот на ВМРО-ДПМНЕ е изненадување и вкупниот распоред на градоначалничките места, смета универзитетскиот професор, Александар Спасеноски во гостувањето ...
сите 59 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Стивен Сигал стана член на руска партија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: