Повторно имаме три града без коронавирус


Како последица од коронавирус во светот починаа 3 милиони 739.777 лица, додека заболени се над 173 милиони, јавува Франс прес. Бројот на официјално заболени не ...
| | веќе видена | слични

Имаат вкупно 22 активни случаи. Но, она што е интересно, сто дена не е забележано слободно ширење на короната кај општата популација. Затоа, сите евидентирани ...
| | веќе видена | слични
11 копии
15 копии
3 копии
повеќе

Останато

Собраниската Комисија за труд и социјална политика денеска треба да расправа за Предлог законот за изменување и дополнување на Законот за работните односи во ...
сите 93 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Повторно имаме три града без коронавирус

Од:
До кого (е-маил):
Порака: