Погледнете како изгледаат жртвите после операциите од лажниот хирург – масер

Масерот Сава Кнежевиќ (23) и неговата мајка, цвеќарката Данијела (49), извршиле десетици процедури во последните година и половина, иако никој од нив немал ...
| | веќе видена | слични

По лажниот естетски хирург Сава Кнежевиќ кој беше уапсен пред десетина дена, денес беше уапсена докторката шарлатан Олгица Маркановиќ. Таа беше приведена кога ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Откако минатата недела во Србија бил уапсен лажниот естетски хирург Сава Кнежевиќ ,денеска при бегство од земјата е уапсена докторката шарлатан Олгица ...
| | веќе видена | слични

Олгица Маркановиќ, кој е осомничен дека давал медицински услуги од областа на естетиката без овластување и предизвикувал здравствени проблеми кај 11 жртви, ќе ...
| | веќе видена | слични

Инспекторатот на Република Српска го затвори салонот на Олгица Маркановиќ во Бања Лука, а за незаконската работа детално е информирано и обвинителството, ...
| | веќе видена | слични

После Сава Кнежевиќ, Олгица Маркановиќ беше уапсена по пријавите на 11 жени кои тврдат дека ги обезличила со своите третмани во салонот од пеколот. Државата ...
| | веќе видена | слични

Олгица Маркановиќ, сопственичка на „Медицинскиот и естетски центар „Тајас“ во Белград, е уапсена денес на границата меѓу Србија и Хрватска, откако пријавила ...
| | веќе видена | слични

Една недела по апсењето на лажниот естетски хирург, Сава Кнежевиќ (23) од Белград, осомничен дека вршел естетски медицински услуги со неговата мајка-цвеќарка, ...
| | веќе видена | слични

Сопственичката на салонот „Мадеро центар“, Олгица Маркановиќ, била уапсена денес на хрватската граница, откако група мажи и жени поднеле тужба против неа во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Политиката не може да се меша со историјата, ниту нешто да смени. За да се гради пријателство и добри односи, треба да се изгради и пријателски амбиент. Ако ...
сите 121 | | | веќе видена

Мене ми се потребни влезните информации од извештајот, за да можам мирно да спијам и слободно да ја донесам и оправдам одлуката, без разлика дали е оставка и ...
сите 294 | | | веќе видена

Приведениот напаѓач на универзитетот во Русија, Тимур Бекмансуров објавил долго, детално објаснување за неговата подготовка за нападот, во кое тој тврди дека ...
сите 64 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи, Бујар Османи за време на посетата на Њујорк во рамките на неговото учество на 76 заседание на Генералното Собрание, го посети ...
сите 141 | | | веќе видена

Разбираме дека е уплашен, дека го чека казната од граѓаните, но по дебаклот што му се случи на ТВ дуелот, на Мицкоски не му се доволни ниту 10 интервјуа за да ...
сите 243 | | | веќе видена

Верувам дека преку дијалог и разговор заедно, можеме да бидеме повеќе од помош, отколку како во минатото пред 10-15 години, кога лидерите беа поодалечени. ...
сите 125 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Погледнете како изгледаат жртвите после операциите од лажниот хирург – масер

Од:
До кого (е-маил):
Порака: