Скопски клуб на музичари тврди дека МВР и Пазарната инспекција по грешка киднапирале девет нивни членови

Скопски Клуб на музичари обвинува дека МВР спротивно на законот привела девет нивни членови кои во ноќните часови, но не во време на полициски час, како што ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Скијачката федерација на Македонија ОСТРО реагира наденешната објава (28.05.2021 година), во Вашиот медиум во која се изнесени невистини со кои се доведува во ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Додека се чека изјаснувањето на Централниот регистар во врска со одлуката на Второстепената Владина комисија која според неофицијални информации ги уважила ...
| | веќе видена | слични

Следната недела ќе издадеме одлука за уривање на објектот „Агапе“, ресторан во сопственост на ќерката на Милорад Додик, кој се наоѓа во трговскиот центар ...
| | веќе видена | слични

Останато

ОХРИД ГО ЗАДРЖА СТАТУСОТ НА УНЕСКО Министерот за животна средина и просторно планирање Насер Нуредини во своето обраќање на сесијата на Комитетот на УНЕСКО ...
сите 162 | | | веќе видена

– Почитувани помагатели и лични асистенти на лицата со оштетен вид, ова е QR кодот коj директно ве води до платформата за симнување на македонската верзија на ...
сите 111 | | | веќе видена

Силно невреме повторно ја погоди Белгија. Погодени се провинциите југоисточно од Брисел, направена е голема материјална штета. Се очекува дождот во Белгија да ...
сите 106 | | | веќе видена

Северна Македонија и понатаму ги истражува сите легални начини како поранешниот премиер Груевски да биде вратен назад, со цел да ја отслужи казната изречена од ...
сите 45 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Скопски клуб на музичари тврди дека МВР и Пазарната инспекција по грешка киднапирале девет нивни членови

Од:
До кого (е-маил):
Порака: