Одлична вест за возачите: Нови цени на горивата од полноќ

9 копии
10 копии
2 копии

Регулаторната комисија за енергетика донесе одлука за ново поскапување на нафтените деривати. Од полноќ, сите горива на бензинските пумпи ќе се точат за цена ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Премиерот и претседател на СДСМ, Зоран Заев, во вечерашното гостување на ТВ Сител повтори дека доколку кандидатот на СДСМ во Скопје, актуелниот градоначалник ...
сите 285 | | | веќе видена

За следните четири години подготвивме сериозен пакет финансиска поддршка за сите граѓани, скопје е град кој се грижи за сите, рече кандидатот за градоначалник ...
сите 291 | | | веќе видена

Зачудува што премиерот и владата наместо да си ја работат својата работа, прифатија неразумна реторика дека поразот, или победата на локални избори треба да ја ...
сите 161 | | | веќе видена

Во следната година Северна Македонија треба особено да ја подобри интерсекторската координација и да ги зголеми финансиските ресурси за намалување на ...
сите 257 | | | веќе видена

Народот покажа дека сака промени, дека сака светлина, а не мрак, дека избира чесност, а не корупција и расипништво, изјави кандидатот за градоначалник од ...
сите 65 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Одлична вест за возачите: Нови цени на горивата од полноќ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: