Пронајден хероин, приведени три лица

2 копии
3 копии
2 копии

Танчарки од Македонија, Албанија, Косово и Украина забавувале гости во угостителски објект во Боговиње. Според информациите на МВР, синоќа полициски службеници ...
| | веќе видена | слични
2 копии
6 копии
2 копии
повеќе

Останато

Министерството за здравство информира, согласно податоците од Институтот за јавно здравје: Во последните 24 часа се направени 3.569 тестирања, а регистрирани ...
сите 447 | | | веќе видена

Ете, тоа е голем клуб. Баерн Минхен одвои 1,1 милиони евра како помош за настраданите во поплавите во Германија, а посебно во Баварија. Во текот на изминатите ...
сите 307 | | | веќе видена

Епидемиолошката состојба во Словенија се влошува последните денови, потврдени се 111 инфекции со коронавирус во последните 24 часа, но тема на денот е ...
сите 106 | | | веќе видена

Анкетата на Брима е вистинска потврда дека граѓаните ги препознаваат одговорните, државнички политики на СДСМ предводена од претседателот Зоран Заев. СДСМ има ...
сите 169 | | | веќе видена

Целта поради која го носиме законот за работни односи со кој се дефинира дека недела е ден за одмор се работниците и работничките права. Работниците се ...
сите 133 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пронајден хероин, приведени три лица

Од:
До кого (е-маил):
Порака: