СДСМ: ВМРО-ДПМНЕ седи на страна, плука и одмага


5 копии

Денеска Христијан Мицкоски повторно во првите редови во одбраната на насилството и криминалците, се заканува со ново насилство, како да не ја научил лекцијата ...
| | веќе видена | слични

Нема криминал и насилство што Мицкоски не се обиде да го одбрани по налог на неговиот ментор Никола Груевски. Очигледно големи се хипотеките на Мицкоски штом ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Денешните протести на ВМРО-ДПМНЕ не се протести за ниту за правда, ниту за правичност. Тоа се протести на кои Мицковски и неговите следбеници повторно ќе ги ...
| | веќе видена | слични
3 копии

„И денес, како и многу пати досега, на дело го гледаме лицемерието на ВМРО-ДПМНЕ.И денес, Христијан Мицковски и неговоите следбеници ќе застат во првите редови ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Ништо ново од докажаниот губитник Христијан Мицкоски, секој негов настап е полн со лажни вести и деструкции, велат во реакција од СДСМ. „Мицкоски не пропушта ...
| | веќе видена | слични
2 копии

,,ВМРО-ДПМНЕ упорно продолжуваат да шират лажни вести и да прават конструкции, очајни бидејќи никако не им поаѓа од рака да го одбранат криминалот во своите ...
| | веќе видена | слични

Прво потврдениот дезинформатор Мицкоски, а потоа и неговиот колега Арсовски изнесуваат извртувања и измислици за некакви фалсификати. А ако воопшто има ...
| | веќе видена | слични

ВМРО-ДПМНЕ не престанува со обидите да го поткопува здравствениот систем на штета на здравјето на граѓаните. Додека трае масовната имунизација против ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Времето денеска ќе биде сончево и многу топло со слаб до умерен ветер претежно од западен правец. Минималната температура ќе се движи од 14 до 23, а ...
сите 383 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ имаше принципелна позиција дека важно е овие избори да бидат фер и демократски, да не ни се случува како што беше за парламентарните избори да има ...
сите 228 | | | веќе видена

Постојаниот координатор на Обединетите нации во Северна Македонија, Росана Дуџак, ја поздравува одлуката Охридскиот регион да не биде ставен на Листата светски ...
сите 149 | | | веќе видена

Вчерашната бројка на 81 новозаразени дополнително ја зголеми загриженоста, откако овој тренд е во постојан пораст неколку дена. Откако вчера на листата се ...
сите 212 | | | веќе видена

Во последните 24 часа во Македонија е потврден 81 нов заболен со коронавирус, соопшти Министерството за здравство.Направени се 5.315 тестирања, а најголем број ...
сите 270 | | | веќе видена

Борбата против криминалот и корупцијата продолжува и никој нема да биде поштеден од какви било индиции или постапки коишто се незаконски, порача премиерот, ...
сите 194 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СДСМ: ВМРО-ДПМНЕ седи на страна, плука и одмага

Од:
До кого (е-маил):
Порака: