ВИДЕО | Д-р Пејкова: Министерството навремено предвиде, а ние како Клиника за пластична хирургија успешно се реорганизиравме во ковид центар


Пластична хирургија беше еден од Ковид центрите. Тоа беше едно правилно предвидување на минситерот за здравство, бидејќи со следење на целиот развој на растење ...
| | веќе видена | слични

Се надевам дека за брзо ќе заврши пандемијата, дека нема да има нов бран и дека повторно од семптември учебната година ќе започне онака како шпто треба и за ...
| | веќе видена | слични

Според сите статистики кои ги имаме во изминатите две децении се испоставува дека работното место и тоа како било една одлична локација каде можеме да го ...
| | веќе видена | слични

Зелените партии се враќаат на сцена како резултат на целиот колапс на животната средина на локално ниво и на климатскиот колапс на глобално ниво. Луѓето ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Собрание за граѓаните со отворен одговор и отворено опоравување од ковид-пандемијата, подобрена ИКТ инфраструктура, како и учество на граѓаните како концепт за ...
| | веќе видена | слични

Нашата анкета за јавното мислење на граѓаните укажува дека за голем дел од нив Собранието е затворено. Дел поради неинформираноста како може да учествуваат во ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на Собранието Талат Џафери, нема денеска да има воведно обраќање на презентацијата на Акцискиот план 2021 - 2023 на Собранието, на кој ќе има и ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Балканот повеќе не е темпирана бомба, туку симбол на пријателство, а регионалната иницијатива „Отворен Балкан" создава многу можности за подобар живот на ...
сите 499 | | | веќе видена

- Политичар кој се плаши од својот народ треба веднаш да се спакува и да ја напушти политиката. Лидерство се покажува и во добри и во лоши моменти. ...
сите 199 | | | веќе видена

Генералниот секретар на СДСМ, Љупчо Николовски, на изборната конференција на СДСМ Охрид, по која општинската организација доби нов претседател и ново ...
сите 155 | | | веќе видена

Во големиот шумски пожар што избувна на Пелопонез кај Патра, пет лица се повредени, а десетина куќи се изгорени, соопшти грчката цивилна заштита. Повредените ...
сите 139 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВИДЕО | Д-р Пејкова: Министерството навремено предвиде, а ние како Клиника за пластична хирургија успешно се реорганизиравме во ковид центар

Од:
До кого (е-маил):
Порака: