Џебот на граѓаните ја игнорира скапата органска храна


Француската претставничка на Евровизија, Барбара Прави, особено се израдува кога доби 12 поени од Србија. Она што можеше да се забележи е дека таа извикува ...
| | веќе видена | слични

Пред 10 години нашиот тенор во Италија изведе маестрално дело посветено на сесловенските браќа Св. Кирил и Методиј. Денеска, кога се чествува нивното дело и ...
| | веќе видена | слични

Останато

-Ако е точно дека главниот аргумент е дека водењето на седницата е спротивно на деловник, тогаш тоа евентуално би било неделовничко работење а не организирање ...
сите 165 | | | веќе видена

Како ќе одлучат пратениците, јас како политичар тоа ќе го поддржам, изјави денеска Зоран Заев. – Ги слушнав пратениците буквално од сите пратенички групи дека ...
сите 246 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев на седницата за пратенички прашања во Парламентот повика на одговорно однесување од сите во државата кон Охрид како природно и културно ...
сите 187 | | | веќе видена

Во април 2020 година, Шведска беше меѓу десетте земји најтешко погодени од пандемијата на коронавирус. Но, денес, 15 месеци подоцна, стои подобро од повеќето ...
сите 378 | | | веќе видена

81 нов случај на Ковид-19, при направени 5.315 тестирања во последните 24 часа, нема починати, а оздравени се 12 пациенти. Министерот за здравство, Венко ...
сите 184 | | | веќе видена

Борбата против криминалот и корупцијата продолжува и никој нема да биде поштеден од какви било индиции или постапки коишто се незаконски, порача премиерот, ...
сите 236 | | | веќе видена

Полицијата фатила лихвар, на кого му пронашла две возила одземени од граѓани на кои им двал лихва и потоа заглавиле, но и пари. „На 30.07.2021 во 08.20 часот, ...
сите 246 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Џебот на граѓаните ја игнорира скапата органска храна

Од:
До кого (е-маил):
Порака: