Заврши повикот за субвенции на инвертери, поднесени 1.656 барања


4 копии

Греењето на инвертер клима-уреди кај скопјани од година во година станува се поатрактивно. Тоа се должи на поволностите кои ги нудат надлежните институции за ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Една недела ДКСК молчи за начинот на распределбата на субвенции за инвертер клими од Шилегов. Една недела откако поднесовме претставка и документација. Од ДКСК ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Државната комисија за спречување на корупцијата (ДКСК), една недела молчи за начинот на распределбата на субвенции за инвертер клими од Шилегов, изјави ...
| | веќе видена | слични

Имаме сомнежи дека субвенциите се делени по партиски клуч, а изнесовме и информации дека субвенции добивале лица со живеалиште во централното градско подрачја, ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Останато

ОХРИД ГО ЗАДРЖА СТАТУСОТ НА УНЕСКО Министерот за животна средина и просторно планирање Насер Нуредини во своето обраќање на сесијата на Комитетот на УНЕСКО ...
сите 162 | | | веќе видена

– Почитувани помагатели и лични асистенти на лицата со оштетен вид, ова е QR кодот коj директно ве води до платформата за симнување на македонската верзија на ...
сите 111 | | | веќе видена

Силно невреме повторно ја погоди Белгија. Погодени се провинциите југоисточно од Брисел, направена е голема материјална штета. Се очекува дождот во Белгија да ...
сите 106 | | | веќе видена

Северна Македонија и понатаму ги истражува сите легални начини како поранешниот премиер Груевски да биде вратен назад, со цел да ја отслужи казната изречена од ...
сите 45 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Заврши повикот за субвенции на инвертери, поднесени 1.656 барања

Од:
До кого (е-маил):
Порака: