Што ја урна цената на биткоинот?

2 копии

Пред 11 години, на 22.05.2010 година, Американецот Ласло Хањец влезе во историјата. Тој тогаш беше првата личност што ја искористи тогашната малку позната ...
| | веќе видена | слични

Распродажбата на биткоини, која започна во средината на минатата недела, продолжи за време на викендот. За време на викендот најпознатата дигитална паричка ...
| | веќе видена | слични

На 22.05.2010 година, Американецот Ласло Хањец влезе во историјата. Тој тогаш беше првата личност што ја искористи тогашната малку позната виртуелна валута ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Спорот со Бугарија виси над европската иднина на Македонија- владата не знае каков ќе биде исходот од претстојниот Самит на ЕУ. И покрај интензивната поддршка ...
сите 592 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче јавноста секојдневно го гледа во темен костум и бела кошула на честите прес-конференции кога информира за сите ...
сите 118 | | | веќе видена

Премиерот, Зоран Заев, денеска имаше средба со амбасадорката на Соединетите Американски Држави, Кејт Брнз, при што во фокусот на разговорите беше извршната ...
сите 280 | | | веќе видена

Вакцинацијата се одвива непречено на сите пунктови низ државата. Интересот за вакцинација секојдневно се зголемува, а досега бројот на лица кои изразиле желба ...
сите 369 | | | веќе видена

Иако власта во Македонија негира, повеќе од јасно е дека тајните преговори со Бугарија не се вртат околу Португалскиот предлог, туку околу Бугарската ...
сите 72 | | | веќе видена

Цела Македонија со нетрпеливост и возбуда ја чека недела, кога во 18.00 часот, македонската фудбалска репрезентација ќе го има својот прв настап на едно големо ...
сите 212 | | | веќе видена

Прв случај на бразилската мутација P.1.2 (VOC-21JAN-02) потврдена е во Грција, а според грчките медиуми случајот е регистриран кај маж во Атина.Засега нема ...
сите 124 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Што ја урна цената на биткоинот?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: