(Фото) Тројца повредени во судир на камион и автомобил во Автокоманда

Три лица се повредени во тешка сообраќајна несреќа што се случила попладнево во Автокоманда. Според неофицијални информации на 24 Инфо, по судир на камион и ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Најстрашно и највознемирувачко видео објавено досега. Настанот се случил во кинески град, а на него се гледа како црн автомобил, без воопшто да ја намали ...
| | веќе видена | слични

Петорица мртви и петмина повредени е билансот од ужасниот инцидент кој се случи на улица во кинескиот град Далиан. Црно возило со огромна брзина удри во група ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Жена вечерва завршила во болница, откако во неа удрило такси возило во центарот на Скопје, пренесува 24 инфо. Сообраќајната несреќа се случила на пешачкиот ...
| | веќе видена | слични

Утринава во Србија, во Лазаревац, на Ибарската магистрала, околу 9 часот и 40 минути, се случила тешка сообраќана несреќа, во која жена завршила под тркалата ...
| | веќе видена | слични

Вистинска драма се случувала доцна синоќа во населбата Шуто Оризари во близина на полициската станица откако неколку лицаа вооружени со безбол палки намерно ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Останато

Судијата Илија Трпков кој ги осуди т.н организатори на настаните од „27 април по втор пат повеќе верува на зборовите на Александар Василевски-Нинџа отколку на ...
сите 145 | | | веќе видена

Постојаниот координатор на Обединетите нации во Северна Македонија, Росана Дуџак, ја поздравува одлуката Охридскиот регион да не биде ставен на Листата светски ...
сите 237 | | | веќе видена

Во соседна србија во градот Врање продолжува трендот македонските државјани повеќе да се вакцинираат против ковид-19 од граѓаните на Врање. Според податоците ...
сите 367 | | | веќе видена

Албанија и понатаму е една од најкорумпираните земји во Европа, според Индексот за перцепција на корупција и други показатели, пренесува Ора њуз, повикувајќи ...
сите 227 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Фото) Тројца повредени во судир на камион и автомобил во Автокоманда

Од:
До кого (е-маил):
Порака: