Тешка сообраќајка кај Заечар: Две лица загинаа во судар на мотор и автомобил

Две лица загинаа денеска околу 15.30 часот на патот Заечар – Параќин, кога се судрија мотор и автомобил „фиат“. Сообраќајната несреќа се случила на излезот од ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Жена вечерва завршила во болница, откако во неа удрило такси возило во центарот на Скопје, пренесува 24 инфо. Сообраќајната несреќа се случила на пешачкиот ...
| | веќе видена | слични

Утринава во Србија, во Лазаревац, на Ибарската магистрала, околу 9 часот и 40 минути, се случила тешка сообраќана несреќа, во која жена завршила под тркалата ...
| | веќе видена | слични

Вистинска драма се случувала доцна синоќа во населбата Шуто Оризари во близина на полициската станица откако неколку лицаа вооружени со безбол палки намерно ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Три лица се повредени во тешка сообраќајна несреќа што се случила попладнево во Автокоманда. Според неофицијални информации на 24 Инфо, по судир на камион и ...
| | веќе видена | слични

Сообраќајна несреќа во овие моменти се случила во Автокоманда. Имено автомобил и камион се судриле на раскрсницата после хотелот Континентал во скопската ...
| | веќе видена | слични

Останато

Според новиот изборен законик усогласен меѓу СДСМ и ВМРО-ДПМНЕ - независни советнички групи ќе треба да соберат потписи од 2 проценти од вкупниот број на ...
сите 368 | | | веќе видена

Министерството за здравство информира, согласно податоците од Институтот за јавно здравје: Во последните 24 часа се направени 3.569 тестирања, а регистрирани ...
сите 482 | | | веќе видена

Ете, тоа е голем клуб. Баерн Минхен одвои 1,1 милиони евра како помош за настраданите во поплавите во Германија, а посебно во Баварија. Во текот на изминатите ...
сите 292 | | | веќе видена

Германија ги вброи Шпанија и Холандија меѓу зоните со висока инциденца на коронавирусот, и невакцинираните лица при доаѓањето од овие земји ќе мора да одат во ...
сите 151 | | | веќе видена

Некогаш специјален јавен обвинител, денеска затвореник - Катица Јанева е спроведена во „Идризово“на отслужување на седумгодишна затворска казна за случајот ...
сите 99 | | | веќе видена

Целта поради која го носиме законот за работни односи со кој се дефинира дека недела е ден за одмор се работниците и работничките права. Работниците се ...
сите 133 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тешка сообраќајка кај Заечар: Две лица загинаа во судар на мотор и автомобил

Од:
До кого (е-маил):
Порака: