ВО ЖИВО: Изјава на министерот за здравство Венко Филипче


2 копии

Ве известуваме дека денеска, 19.05.2021 година (среда) со почеток во 12:30 часот, прес-конференција ќе одржат портпаролите на Владата, Душко Арсовски и Муамет ...
| | веќе видена | слични

Погледнете ја прес конференцијата на градоначалниците Петре Шилегов и Саша Богдановиќ и претставничката на УНДП, Нарине Сахакјан. Видеото погледнете го на ...
| | веќе видена | слични
5 копии

И шефот на државата ќе се вакцинира на јавна сцена. Откако тоа прв го стори премиерот Зоран Заев, а потоа го следеше и министерот за здравство Венко Филипче, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Поранешниот претседател на САД, Доналд Трамп, се огласи за видеото на кое се гледа неговиот наследник, Џо Бајден, со спремни одговори на новинарски прашања за ...
сите 436 | | | веќе видена

- Цел ден измина, а Зоран Заев и СДСМ директно не се оградија од деталите напишани и опишани во бугарските медиуми и пренесени од светските медиумски сервиси, ...
сите 478 | | | веќе видена

Во октомври е закажан нов состанок на мешовитата македонско - бугарска комисија за историски прашања на која историчарите повторно ќе се обидат да најдат ...
сите 109 | | | веќе видена

Иднината на Европа без автентичното место на Западен Балкан, е бесмислено. Крајно време е Европската Унија да го исполни сопственото ветување за почеток на ...
сите 304 | | | веќе видена

Во Македонија под режимот на мафијата на Заев, граѓани од прв и втор ред има и дури и во издавањето на пасоши. И тоа во прв ред се криминалците блиски до Заев, ...
сите 66 | | | веќе видена

Поради неодговорноста на власта на Заев, граѓаните ќе плаќаат 4,13 денари повеќе за секој литар купено гориво. Оваа такса трајно го поскапува горивото и отвора ...
сите 232 | | | веќе видена

Секој претседател на ВМРО-ДПМНЕ имал свои искушенија, ама јас видов баш се, и има навистина голема вистина во цитатот дека „тоа што нема да те убие, ќе те ...
сите 183 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВО ЖИВО: Изјава на министерот за здравство Венко Филипче

Од:
До кого (е-маил):
Порака: