Се шири лажна вест: Немало крвава пресметка со убиени, туку сообраќајна незгода

Немало крвава престрелка во Ченто со убиени, туку сообраќајна незгода. Со вакво објаснување, доцна вечерва излезе МВР, а откако десетина портали објавија дека ...
| | веќе видена | слични

Утринава во Србија, во Лазаревац, на Ибарската магистрала, околу 9 часот и 40 минути, се случила тешка сообраќана несреќа, во која жена завршила под тркалата ...
| | веќе видена | слични

Вистинска драма се случувала доцна синоќа во населбата Шуто Оризари во близина на полициската станица откако неколку лицаа вооружени со безбол палки намерно ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Три лица се повредени во тешка сообраќајна несреќа што се случила попладнево во Автокоманда. Според неофицијални информации на 24 Инфо, по судир на камион и ...
| | веќе видена | слични

Сообраќајна несреќа во овие моменти се случила во Автокоманда. Имено автомобил и камион се судриле на раскрсницата после хотелот Континентал во скопската ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Две лица загинаа денеска околу 15.30 часот на патот Заечар – Параќин, кога се судрија мотор и автомобил „фиат“. Сообраќајната несреќа се случила на излезот од ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Ова е видео колаж од изјави во однос на Македонија и Бугарија, којшто завршува со она коешто стигна од Бугарија како информација испратена од како што велат од ...
сите 637 | | | веќе видена

Министерството за здравство информира дека согласно податоците од Институтот за јавно здравје, в о последните 24 часа се направени 1.601 тестирања, а ...
сите 422 | | | веќе видена

Портпаролката на руското Министерство за надворешни работи, Марија Захарова изјави дека Соединетите Американски Држави, пред да го изговорат зборот „закон“, ...
сите 261 | | | веќе видена

СУТКОЗ, синдикатот на угостителството и туризмот, како што велат во денешното соопштени, уште на самиот почеток на здравствената криза предупредувале дека ...
сите 220 | | | веќе видена

Доналд Трамп се огласи во врска со снимката на која се гледа дека неговиот наследник, Џо Бајден користи „ливчиња со одговори“ за време на неодамнешната прес ...
сите 191 | | | веќе видена

Неспособноста на Филипче и Заев резултира со тоа околу 20 илјади граѓани викендов да се ревакцинираат, а некои и вакцинираат против корона главно во Србија, ...
сите 159 | | | веќе видена

„Зоран Заев и СДСМ наметнаа 14 денари давачки кон буџетот за секој литар гориво. Заради Зоран Заев и СДСМ горивата во Македонија се поскапи за 14 денари, пари ...
сите 209 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Се шири лажна вест: Немало крвава пресметка со убиени, туку сообраќајна незгода

Од:
До кого (е-маил):
Порака: