Халкбанк со акција за посадување нови 9.200 дрвца

4 копии
4 копии

Време зa читање: 3 минути Без разлика дали патувате службено, туристички или одите на одмор, секогаш можете да се чувствувате како ВИП патник. Додека го чекате ...
| | веќе видена | слични

Останато

Законот за амнестија не може да биде особено олеснителна околност за изрекување на помала казна од законски предвидената за организаторите на упадот во ...
сите 146 | | | веќе видена

Споменикот Стоунхенџ може да го изгуби статусот на светско културно наследство на УНЕСКО поради изградбата на тунел во непосредна близина, давајќи му статус на ...
сите 257 | | | веќе видена

Низа реакции денеска од политички партии, но и од Синдикатот на работниците од управата, правосудните органи и здруженијата на граѓани по вчерашната изјава на ...
сите 146 | | | веќе видена

Хидилин Дијаз ќе биде запишана во историјата на Филипините, откако го донесе првото олимписко злато во историјата на нацијата со над 100 милиони жители, и за ...
сите 179 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Халкбанк со акција за посадување нови 9.200 дрвца

Од:
До кого (е-маил):
Порака: