Клинички центар, прв кадар стоти пат


Ако ветувањата беа исполнети, македонските граѓани сега ќе се лекуваа во нов клинички центар, но реалноста е дека за една деценија добија само ископана дупка. ...
| | веќе видена | слични

Христијан Мицкоски со мини економска анализа на ФБ, потсети на една изјава на Зоран Заев, кој во интервју изјави дека можел да му држи лекции по економија на ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски на својот фејсбук профил прави паралела на економската ситуација во времето кога владата на Република Македонија ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски потсети на една изјава на премиерот Зоран Заев, кој во интервју ече дека можел да му држи лекции по економија на ...
| | веќе видена | слични

Владата за кампањи од јавен интерес за потребата од вакцинација за ковид-19 и за спречување на корупција, како и за испитување на мислењето за владините ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски при денешната посета во општина Битола, одговарајќи на новинарско прашање во врска со изградбата за клинички ...
| | веќе видена | слични

Ако некој мисли дека ќе потроши најмалку половина милијарда пари на граѓаните преку три страни предлог закон за измени за законот за јавни набавки со којшто ќе ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Иако се чини дека се стабилизираа актуелните шест изборни единици, сепак тие се многу проблематични. Првиот проблем произлегува од нелогичната географија на ...
сите 263 | | | веќе видена

Доктор Никола Пановски за Локално вели дека состојба со Ковид-19 во Македонија ќе зависи од вакцинирањето против вирусот. Тој предупредува дека бројот на ...
сите 610 | | | веќе видена

Меѓународните банди ја претворија Белгија во производствен центар за лажни цигари, лажно спакувани како водечки брендови и се продаваат без данок во соседните ...
сите 59 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Клинички центар, прв кадар стоти пат

Од:
До кого (е-маил):
Порака: